Σημαντικές Διακρίσεις 2013

Διακρίσεις 201307 Απριλίου 2013-Σημαντικές Διακρίσεις από μαθητές του Λυκείου Μοιρών, 07/04/2013

Σημαντικές διακρίσεις σημείωσαν οι μαθητές του σχολείου μας και εφέτος σε διάφορους πανελλήνιους μαθητικούς διαγωνισμούς και σχολικά πρωταθλήματα. Ειδικότερα:

• Ο μαθητής της Α? τάξης Ανδρέας - Παναγιώτης Τζωρτζακάκης του ΓΕΛ Μοιρών διακρίθηκε στον 73o Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό, «Ο ΘΑΛΗΣ», στα Μαθηματικά και πέρασε στην επόμενη φάση.
  • Η μαθήτρια Ευαγγελία Καμπουράκη της Α? τάξης πήρε την πρώτη θέση στα 400 μέτρα στους Σχολικούς μαθητικούς Αγώνες της πρώτης φάσης και προκρίθηκε στην επόμενη φάση.
  • Η μαθήτρια Ελένη Καμπουράκη της Α? τάξης πήρε την πρώτη θέση στα 100 μέτρα στους Σχολικούς μαθητικούς Αγώνες της πρώτης φάσης και προκρίθηκε στην επόμενη φάση.

Οι διδάσκοντες του σχολείου συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές μας και τους ευχόμαστε να έχουν πάντα επιτυχίες!