autumn1.jpgautumn2.jpgautumn3.jpgautumn4.jpgautumn5.jpgautumn6.jpgautumn7.jpg

Καλωσήλθατε!

Με χαρά σας καλωσορίζουμε στον Δικτυακό Τόπο του Σχολείου μας!

Καλωσήλθατε στο Γενικό Λύκειο Μοιρών Εδώ μπορείτε να βρείτε πληθώρα άρθρων, οργανωμένα σε θεματικές ενότητες, στα οποία υπάρχουν στοιχεία που αφορούν το Σχολείο καθώς και πληροφορίες που ενδιαφέρουν εκπαιδευτικούς, μαθητές και γονείς.
Μπορείτε επίσης να δείτε φωτογραφίες των Σχολικών Εγκαταστάσεων καθώς και Εκδηλώσεων.
Ακόμα θα ενημερωθείτε για τα Νέα του Σχολείου, Δραστηριότητες και άλλα εκπαιδευτικά ζητήματα.
Τέλος μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας, καταθέτοντας την άποψη σας στο Βιβλίο Επισκεπτών ή στέλνοντας την ερώτηση σας μέσω της Φόρμας Επικοινωνίας.

Να τονίσουμε όμως ότι ο Δικτυακός Τόπος βρίσκεται στο στάδιο της ανάπτυξης, με τα άρθρα και τις δυνατότητες του να εμπλουτίζονται συνεχώς.